E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi Çözümleri

İşinizi dönüştürecek sağlam bir e-ticaret çözümü ile hedef kitlenize bağlanın. Ödeme, envanter ve sipariş işlemeyi entegre ederek e-ticareti kolaylaştırıyoruz. Yani, her zaman - bir bakışta - e-ticaret sitenizin nasıl performans gösterdiğini bilirsiniz. Müşterileriniz ideal bir alışveriş deneyimi yaşayacak. Ayrıca, süreçlerin sorunsuz çalışmasını sağlamanın ne kadar kolay olduğunu da seveceksiniz.

Son teknoloji vitrinler, optimize edilmiş alışveriş deneyimleri ve sektör lideri profesyonel e-ticaret uygulamalarımız ile daha fazla satış yapın. Analizler ve istatistiklerle mağazanızı optimize edin.

Müşterilere güvenli ödeme imkanı sunun ve ticari işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirin. Rekabetçi ödeme seçenekleri, özel ödeme planları ve çeşitli ödeme sağlayıcıları ile çalışma imkanı.

Güçlü E-Ticaret Sitesi Platformu

Facebook veya eBay gibi kanallarda satış yapın. Siparişlerden ödeme, gönderim, sipariş karşılama, pazarlama ve daha fazlasına kadar mağazanızı tek bir kontrol panelinden yönetin.

Örneğin, bir sonraki müşteriniz öğleden sonra bir iş molasında akıllı telefonda sunduğunuz bir ürün veya hizmeti arayabilir. Daha sonra, aynı tüketici eve gelebilir ve bir satın alma işlemi yapmak veya bilgi talebini tamamlamak için iş sitenizi tekrar kontrol edebilir. Bu müşteriyi meşgul ve mutlu tutmanızı sağlamak için, web sitenizin sizi nasıl bulursa bulsun her ziyaretçiye harika bir kullanıcı deneyimi sunduğundan emin olmak isteyeceksiniz.

 
Güçlü SEO
100%
Anında Sanal Pos
100%
Whatsapp Sipariş
100%
E-Fatura / E-Arşiv Entegrasyonu
100%
Premium Konsept Temalar
100%
Sınırsız Ürün & Web Alanı
100%
Blog
100%

Hakkımızda

e1973.com Tüm kurumsal firmaların ve şahısların e-ticaret, web tasarım, grafik tasarım , yazılım ve arama motoru ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Başlamaya Hazır mısın?

Bugün bizimle iletişime geçin ve  Projeniz hakkında konuşalım!

Teklif İste

Teklif İstek Formu

İletişime Geçiniz
Canlı Destek
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?