Web Tasarım

Web Tasarım Hizmetleri

Profesyonel web tasarım hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen okumaya devam edin… Web siteniz kötü tasarlanmışsa, kullanıcılar bunu hatırlayacaktır ve sonuç olarak şirketinizden ve web sitenizden uzaklaşacaktır. En iyi web siteleri, kullanıcıya keyifli bir deneyim sunar... çekici, kolay ve kullanımı tatmin edicidir. Profesyonel web tasarım hizmetlerimizle, sizi başarıya ulaştıran bir web sitesine sahip olmanıza yardımcı olacağız.

Web kullanıcılarının yüzde 50'den fazlası telefonlarından arama yapıyor. Web sitenizin duyarlı bir tasarımı yoksa, telefonlarda iyi görüntülenmez. Kullanıcıların kıstırıp yakınlaştırması gerektiğinde satışları ve olası satışları kaybedersiniz. Duyarlı web tasarım hizmetlerimizle, dönüşümleri en üst düzeye çıkarabilmeniz için gösterişli bir tasarım elde edersiniz.

web tasarim

Duyarlı Web Sitesi Tasarımı Nedir?

Çoğu insan gibiyseniz, gün boyunca web’e farklı cihazlardan erişirsiniz. Duyarlı bir tasarımla siteniz harika görünecek ve en büyük ve en küçük ekranlarda iyi çalışacaktır. Müşteriler işletmenizi akıllı TV’lerinde, masaüstü bilgisayarlarında, dizüstü bilgisayarlarında, tabletlerinde veya mobil bilgisayarlarında bulursa, web siteniz onlara hizmet vermek için bu cihaza yanıt verir.

Örneğin, bir sonraki müşteriniz öğleden sonra bir iş molasında akıllı telefonda sunduğunuz bir ürün veya hizmeti arayabilir. Daha sonra, aynı tüketici eve gelebilir ve bir satın alma işlemi yapmak veya bilgi talebini tamamlamak için iş sitenizi tekrar kontrol edebilir. Bu müşteriyi meşgul ve mutlu tutmanızı sağlamak için, web sitenizin sizi nasıl bulursa bulsun her ziyaretçiye harika bir kullanıcı deneyimi sunduğundan emin olmak isteyeceksiniz.

 

İşletmenizin Neden Duyarlı Bir Web Sitesi Tasarımına İhtiyacı Var?

Tüm web sitesi ziyaretçilerinize iyi bir deneyim sunmak, sizi duyarlı bir tasarıma sahip olmaya motive etmelidir. Ek olarak, mobil web kullanımı birkaç yıl önce masaüstü veya dizüstü bilgisayar erişimini aştı ve o zamandan beri istikrarlı bir şekilde büyüyor . Bu günlerde teknoloji hızla değişiyor. Web sitenizi bundan birkaç yıl önce tasarladıysanız, muhtemelen ne siz ne de tasarımcılar mobil işlevselliğe öncelik vermemişsinizdir. Bu, sitelerini zaten yükseltmiş olan rekabetçi şirketlere ziyaretçi kaptırmak zorunda kalacağınız anlamına gelir.

Müşterileri sitenizde tutmanın ve elde tutmanın yanı sıra, ilk etapta insanların sizi bulabileceğinden emin olmak isteyeceksiniz. Arama motoru müşterilerinin en büyük kaynağı olan Google, mobil öncelikli bir sıralama ve dizine ekleme stratejisi uyguladı. Müşterilerin arama yaptıklarında hem yeni hem de eski sayfalarınızı bulmasını istiyorsanız, arama motoru dostu bir web sitesine sahip olmak için duyarlı bir web sitesi tasarımına ihtiyacınız var.

Size ve şirketinizi uygun bir web sitesine sahip olmayı ne kadar kolaylaştırdığımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Şirketiniz ve İnternet’teki varlığınız ile elde etmeyi umduğunuz hedefler hakkında bilgi edinerek başlıyoruz. Sonunda, işinize mükemmel şekilde uyan, bakımı kolay bir web sitesi sunuyoruz.

Hakkımızda

e1973.com Tüm kurumsal firmaların ve şahısların e-ticaret, web tasarım, grafik tasarım , yazılım ve arama motoru ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Başlamaya Hazır mısın?

Bugün bizimle iletişime geçin ve  Projeniz hakkında konuşalım!

Teklif İste

Teklif İstek Formu

Süreç Odaklı Web Tasarım Hizmetleri

Tüm müşterilerimizin temel değerlerini ve misyonlarını yansıtan benzersiz web tasarım hizmetlerini hak ettiğine inanıyoruz.

İletişime Geçiniz
Canlı Destek
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?