SEO Hizmetleri

Arama Motoru Optimizasyonu

SEO, yalnızca sağlamamız gereken zorunlu bir hizmet değil, yaptığımız her şeyin merkezinde yer alıyor. Arama motoru optimizasyonu neden bu kadar önemli? Çünkü onsuz, web siteniz çölün ortasındaki bir reklam panosudur.

Anahtar kelime ayarlamalarımızı yalnızca önerilere veya tahminlere dayandırmıyoruz. En yüksek arama hacmine sahip kelimeleri kullanabilmemiz için anahtar kelimelerinize uygun eş anlamlıları ve eklemeleri belirlemek için araçlar kullanıyoruz. Bir web sitesinin sayfadaki otoritesini artırmaya çalışırken anahtar kelimelerin konumlarının önemli olduğunu anlıyoruz. Bir anahtar kelimeyi bir sayfada birçok kez yeniden kullanmak, artık sayfa içi SEO için bir çözüm değildir. Doğru anahtar kelimeleri doğru yerlerde, doğru sayıda kullanmak önemlidir. Web sitenizin sayfadaki yetkisini nasıl artırabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün e1973.com ile iletişime geçin.

Mobil Dostu Tasarım

Google’ın mobil uyumlu web sitelerini ödüllendirdiğini biliyor muydunuz? Bu doğru. 2015’te Google, birçoğunun Mobilegeddon . Bu güncelleme, Google’ın mobil cihazlarda arama sonuçlarını gösterirken dikkate alacağı ek bir parametre ekledi.​

E1973.com’da Mobil Dostu Tasarım (veya duyarlı tasarım ) sadece DNA’mızın bir parçasıdır. Web siteniz mobil, tablet ve masaüstü bilgisayarlarda harika görünecek ve çalışacaktır

WordPress Geliştirme

Yaklaşık 5 yıl önce, yalnızca WordPress platformunda uzmanlaşmaya karar verdik. uzman olacağımız anlamına gelmiyordu dünyadaki 1 numaralı içerik yönetim sistemiyle , aynı zamanda WordPress’in arama motoru dostu olduğu bilindiğinden, arama motoru optimizasyonu için de büyük bir kazançtı.

Ek olarak, WordPress çok popüler olduğu için Yoast , SEO çalışmalarınızda başarılı olmanıza yardımcı olacak yüksek kaliteli eklentiler oluşturmuştur.

Arama sonuçları incelenirken müşterilerin genellikle ilk sayfalardaki siteleri ziyaret etmeleri, zamanla bu sektörün oluşmasını ve önem kazanmasını sağlamıştır. Dijital platformlarda SEO, markalar için oldukça önemlidir. SEO sayesinde web sitelerinin başarımı arttırılabilir ve böylece daha fazla ziyaretçiye ulaşılabilir.

Ziyaretçilerin çoğunlukla ilk sayfaları ziyaret etmesi bu alanın gelişmesine yol açmıştır. SEO, ilgili anahtar kelimelerle arama motorlarında daha üst sıralarda yer alarak bu kelimelere ait arama trafiğinde en yüksek ziyaretçi sayısına ulaşmayı hedefler. Bu yönlerden bakıldığında SEO, web sitelerinin daha anlaşılır, kolay kullanıma sahip ve ziyaretçinin aradığı bilgilere rahat ulaşabileceği bir konuma gelmesine de yardımcı olur

SEO çalışmaları web sitenizin görünürlüğünü iyileştirmek, arama motorlarında üst sıralara taşımak için site içi veya dışı yapılan çalışmaları kapsar fakat bununla sınırlı değildir. Siteye gelen ziyaretçilere de iyi bir deneyim sunacak şekilde geliştirilmesini amaçlar. İnternet üzerinden bilgilere ulaşmak için kullanılan arama motorları web sitelerinin en büyük müşteri kaynaklarıdır.

Hakkımızda

e1973.com Tüm kurumsal firmaların ve şahısların e-ticaret, web tasarım, grafik tasarım , yazılım ve arama motoru ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Başlamaya Hazır mısın?

Bugün bizimle iletişime geçin ve  Projeniz hakkında konuşalım!

Teklif İste

Teklif İstek Formu

Teknik WordPress SEO İp Uçları

Yeni web sitenizi tasarlarken veya var olan bir sitenizi güncellerken, site içi arama motoru optimizasyonu için aşağıdaki uygulamaları gerçekleştireceğiz. Ek olarak bazı önemli SEO ip uçlarımı arıyorsunuz? bunun için bir kılavuz hazırladık Çalışmalarınızda size çok yardımcı olacak.

Site Haritası

sitemap.xml eklentisini kurun ve yapılandırın.

SEO Eklentisi

Seçtiğiniz SEO eklentisini kurun ve yapılandırın.

Görüntü Sıkıştırma

Görüntü sıkıştırma eklentisini kurun ve yapılandırın

Önbelleğe Almak

Önbelleğe alma eklentisini kurun ve yapılandırın. Google, daha hızlı web sitelerini ödüllendirir.

Google Analytics

Google Analytics eklentisini kurun ve yapılandırın.

301 Yönlendirmeler

Eski ve yeni web siteniz arasında sürekliliği sağlamak için 301 yönlendirmeleri oluşturun ve test edin.

SSL sertifikası

Web siteniz için HTTPS'yi etkinleştirin. Google, web sitesi güvenliğini bir sıralama faktörü olarak belirtmiştir

İletişime Geçiniz
Canlı Destek
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?