Web Tasarım Desteği

7/24 Web Tasarım Desteği

Müşterilerimize web tasarım çalışmaları sırasında ve sonrasında 7/24 destek sunuyoruz.

Projelerinizin hazırlık aşamasın da aklınıza gelen her soruyu bizlere çekinmeden iletebilirsiniz.Tasarımı sonlanmış veya tasarımdan sonra güncellenmek istenen veya eklenece her içerik için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Destek taleplerinizi, whatsap numaramızdan veya e1973@e1973.com mail adresinden iletebilirsiniz.​

Web sitenizin tasarımı sürecinden sonra, ortaya çıkan iş ne kadar güzel olursa olsun, sonradan alacağınız destek hizmetleri eksiksiz olmalıdır.

Web sitenizin olası arızalara karşı garanti altında olması ve olası arızaların düzeltilmesi bakım, yeni eklentiler (grafik veya yazılım) ile zenginleştirilmesi ve güncel tutulması işine de güncelleme denir. Her web sitesi yapımının ardından bir takım düzenlemeler ve eklentilerin yapılması şeklinde bir bakıma ihtiyaç duyar.

Web destek anlaşması yıllık olarak yapılmakta ve bir yıl süre ile internet sitenizin güncelliği ve güvenliği, mail güvenliğiniz, maillerin açılması veya kapatılması, sitenizin ve maillerinizin kara listelerden uzak tutulması, raporlamalar, yedeklemeler ve web sitenizde kullanılan sistemin versiyon güncellemelerini kapsamaktadır.

Web Destek Anlaşması işletme bünyesinde web sitesinin kontrolünü ve güncellemesini yapmak için personel barındırmak istemeyen veya web sitesi konusunda deneyimli personeli olmayan firmalar için ideal bir çözümdür.

İnternet sitenizin sürekli olarak güncel kalmasını, arama motorları ve web teknolojilerindeki değişimleri yakından takip ve sitenize uyarlanmasını istiyorsanız yıllık olarak web destek anlaşması hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Web Sitesi destek anlaşması fiyatlandırması web sitenizin büyüklüğüne, web siteniz yapılırken kullanılan alt yapıya ve mail kullanıcı sayısına göre yapılmaktadır.

Hakkımızda

e1973.com Tüm kurumsal firmaların ve şahısların e-ticaret, web tasarım, grafik tasarım , yazılım ve arama motoru ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Başlamaya Hazır mısın?

Bugün bizimle iletişime geçin ve  Projeniz hakkında konuşalım!

Teklif İste

Teklif İstek Formu

İletişime Geçiniz
Canlı Destek
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?