Google Ads

Google Ads Reklamları

Google Ads: Eski adıyla Google AdWords, Google’ın arama sonuçlarında, iş ortağı sitelerde veya Youtube’da reklamlarınızı göstermenizi sağlayan bir online pazarlama aracıdır. Google reklamları, internet reklam ekosisteminde en fazla bütçenin kullanıldığı kanaldır. Google reklamları 2000 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Şu anda 2 milyondan fazla kullanıcısı bulunmaktadır.

Neden Google Ads’e reklam vermeliyim ?

Her işletme sahibi ürünleri veya hizmetleri ile ilgili daha çok satış, daha çok telefon araması elde etmek ya da belirli bir bölgede markasının görünürlüğünü ve bilinirliğini artırmak ister. Tüm bu süreci ölçümleyebilecek ve reklamlara ayırdığınız bütçenin sonunda neler elde ettiğinizi net bir şekilde görebileceksiniz. Web sitenize ziyaretçi çekin, Telefondan daha fazla arama alın, İşletmenize ziyaretçileri arttırın. İşte bu yüzden google Ads'e reklam vermelisiniz.

Ticaretin temel yapı taşlarından birisinin reklam olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Ticaretin şekli ne kadar değişirse değişsin, o şekle uygun bir reklamcılık yöntemi de mutlaka bulunur. Öyle ki dijital dünyadaki hızlı gelişim ile beraber e-ticaret için de yeni reklamcılık türleri geliştirilmiş durumdadır. Pek çok konuda öncü olan Google, internet reklamcılığı konusunda da Google Ads ile etkili çözümler sunmaktadır.

Google Ads Doğru Ve Etkili Reklam Verme

Google Ads kullanımında reklamın gösterileceği ülke ve şehir, gün ve saat, yaş ve cinsiyet gibi demografik ayarlamalar da yapılabilir. İhtiyaçlar ve hedef kitle doğrultusunda en ideal reklam modelini seçmek ve tüm detayları titizlikle ayarlamak, Google Ads ile minimum maliyet, maksimum kazanç sonucuna ulaşmanın temel prensiplerindendir. Google Ads reklamları arama motorunun sonuç sayfasında, haritalarda, Gmail’de, Google Play’de, YouTube’da ve web sitelerinin reklam için ayrılmış bölümlerinde gösterilir.

Alışveriş Reklamları
100%
Arama Ağı Reklamları
100%
Yeniden Pazarlama Reklamları
100%
Görüntülü Reklam Ağı
100%
Youtube Reklamları
100%

Hakkımızda

e1973.com Tüm kurumsal firmaların ve şahısların e-ticaret, web tasarım, grafik tasarım , yazılım ve arama motoru ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Başlamaya Hazır mısın?

Bugün bizimle iletişime geçin ve  Projeniz hakkında konuşalım!

Teklif İste

Teklif İstek Formu

İletişime Geçiniz
Canlı Destek
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?